Otázky/odpovědi stran očkování pacientů s diabetem
Je pro mě jako diabetika očkování vhodné? Jak to celé funguje? Jak získám kód od diabetologa pro registraci k očkování do centrálního registračního systému?
Detail aktualityOtázky/odpovědi stran očkování pacientů s diabetem
Je pro mě jako diabetika očkování vhodné? Jak to celé funguje? Jak získám kód od diabetologa pro registraci k očkování do centrálního registračního systému?
Detail aktualityPravidelný webinář PoDIAtrieonline, konání každý 4. čtvrtek v měsíci od 15 do 16 hod.
Centrum diabetologie IKEM a DIAvengers si Vás dovoluje pozvat na pravidelné webináře PoDIAtrieonline, které se budou konat každý 4. čtvrtek v měsíci od 15 do 16 hod. Interaktivní webináře budou zaměřeny na aktuální témata v problematice syndromu diabetické nohy. První webinář proběhne již 28.1. 2021 v 15 hod a tématem bude: Diabetická noha a COVID-19. Registrace je bezplatná, přihlásit na aktuální webinář se můžete na: http://podiatrieonline.ikem.cz/ Těšíme se na Vaši účast za organizátory MUDr. Robert Bém, Ph.D., MHA
Detail aktuality© Institut klinické a experimentální medicíny 2015 - 2022. Všechna práva vyhrazena.
Created by ARSY line